20 Ekim 1986 Dönemin Başbakanı Turgut ÖZAL tarafından açılışı yapılan firmamız ;

Şirketimiz, hedeflerini yakalamak için, ISO ,HACCP prensipleri doğrultusunda, Kalite Yönetim Sistemi ve Gıda Güvenliği çalışmalarını tamamlamıştır. 

Üretimlerimiz, veteriner hekim ve gıda mühendisleri yönetiminde olup, hammadde ve üretilen mamuller her aşamada tesis bünyesinde mevcut oto kontrol laboratuvarında hijyen ve kalite takibi yapılarak piyasaya arz edilmektedir. 

"Yiyemeyeceğin ürünü satma" ilkesiyle, kaliteli ve sağlıklı ürünler sunan şirketimiz, müşterilerimizin şimdi ve gelecekteki beklentilerini karşılamayı hedeflemekte ve siz tüketicilerimizin inançlı desteğiyle, hak ettiği konuma ulaşacağına inanmaktadır.

MİSYON VE VİZYONUMUZ

Tüketicilerin beklentilerini, modern teknoloji ile kalite ve  fiyat dengesini gözeterek karşılamak, helallik ve sağlık konusundan taviz vermeksizin her zaman yeniliklerin gerçekleştiricisi olmaktır. 

Oral Et Entegre, kurumsal rekabet bilinci içinde sürekli gelişmeyi ve toplam kaliteyi hedefler. Oral Et Entegre, ürünlerinin tanıtımında milli ve manevi değerleri gözetir. Tercihini geleneksel ve ahlaki olandan yana yapar. Reklamı değil tanıtımı, bilinçli tüketim kalıplarının yerleşmesini esas alır. 

Devamlı kalite ve hizmettir.