İPTAL

TTK gereğince gıda maddeleri, içeceklerveya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır.  

İADE

TTK gereğince gıda maddeleri, içeceklerveya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır. 

KusurluÜrün İadesi 

Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde; ürünü teslim aldığınız 5 gün içerisinde, öncelikle ürün görselini çekerek bilgi@oraletmarket.com adresine iletiniz. Şikayetiniz için  inceleme süreci başlatılır ve gelişmelerden anbean haberdar edilirsiniz.

İade şartlarına uygun durumlarda oraletmarket.com’a gönderdiğiniz tüm ürünlerin kargo masrafları firmamıza aittir. Bunun için iade esnasındaanlaşmalı kargo şirketimize ürünü “karşıödemeli”olarak teslim etmeniz yeterlidir. İade edilen siparişlerde kullanmış olduğunuz hediye çekleriniz, iadenizin onaylanmasıyla hesabınıza iade edilir.

Ödeme şekli olarak “KrediKartı”nı tercih ettinizse ve iade şekli olarak “KrediKartına İade” ise;ödemeniz online olarak 1-3 iş günü içerisinde ilgili hesabınıza yapılır vetarafınıza e-mail ile bilgi verilir. Para iade işleminizin ekstrenize yansıma süresi, bankaların uygulamalarına bağlı olarak değişiklik gösterir.


Arzuetmeniz halinde, para iadesi yerine ilgili tutarı üyelik hesabınıza para puanolarak ekletebilir, diğer alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.